Instagram Karanlık Mod

⍚ Arpegiaᶰᵒˢᵉ ⍚

Moderator
Yönetici
Moderatör
Katılım
13 Haz 2020
Mesajlar
1
Beğeni puanı
1
Puanları
1
Konum
Türkiye
Android Cihazlarda Instagram Karanlık Mod Yapma

Android cihaz sahibiyseniz eğer ilk olarak bilmeniz gereken android sürümünüzün (Android Pie (9.0) olup olmadığı eğer android cihazınızın sürümü 9.0 değilse hemen üzülmeyin eğer ki cihaz ayarlarınızda gece modu veya karanlık mod bulunuyorsa (özellikle eski samsung cihazlarda bu mod bulunmakta) sizde bu durumdan faydalanabilirsiniz..

:nasılyapılır:
-İlk olarak cihaz menümüzden google play store giriyoruz ve sol üstteki üç çizgiye tıklayarak uygulamalarım kısmına giriyoruz instagramı buluyor ve tıklıyoruz (eğer iki hesap kullanıyorsanız instagramı indirdiğiniz hesaba geçip öyle girin aksi takdirde play store beta katılımınızı kabul etmeyecektir).

-Uygulamayı play storedan bulduktan sonra alt tarafta betaya katıl seçeneğini göreceksiniz.

–Betaya katıla tıkladıktan sonra bir15-20 dk arasında bekleme süreniz olacaktır. (internet ve cihaz hızınıza bağlı olarak bu süre sizde daha kısa veya daha uzun olabilir) daha sonra ise tekrardan play store’a giriyoruz ve sol üstten üç çizgiye basarak uygulamalarıma giriyoruz.indir.jpgimages.jpg
:önemlinotlar:

Dikkat instagram betaya katıldığınız zaman uygulama sürümü henüz geliştirme aşamasında olduğu için uygulamada çökmeler veya donma sorunları yaşayabilirsiniz. Bu tür bir sorun yaşarsanız ve uygulamayı eski haline geri döndürmek isteseniz tekrar google play store’a girerek instagram uygulamasını tıklayın ardından biraz aşağıda betaya katıl seçeneğine tıkladığınız yerde betadan ayrıl seçeneğini göreceksiniz betadan ayrıl seçeneğine tıklayın daha sonra ise uygulamaya tekrar güncelleme gelecek uygulamalarımdan instagramı tekrar güncelleyerek eski orjinal sürüme geri dönebilirsiniz.

iOS Cihazlarda Instagram Karanlık Mod Yapma


Apple kullanıcıları ise bu konuda şanslı, apple kullanıcıları için herhangi bir beta katılım şartı bulunmamakta yapmanız gereken ise çok basit.

-İlk olarak İOS 13.0 veya dahe yeni sürüm sahibi bir apple cihazınız olmalı daha sonra yapacaklarınız ise oldukça basit.

-Cihazın ayarlar menüsüne gidin.

-Ekran ve Parlaklık menüsüne tıklayın.

-Açılan menüde koyu modu seçin ardından koyu tema instagramın keyfini çıkartın.


Uygulamayı eski haline geri döndürmek isterseniz eğer yapmanız gereken çok basit. Cihazınızın ayarlar menüsünden ekran ve parlaklığı seçip koyu mod yerine açık modu seçtiğiniz zaman uygulama eski haline geri dönecektir.


 
Son düzenleme:
Üst